gamatoIT
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

gamatoIT

gamatoIT forum
 
ΦόρουμPortalLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια??

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nushimarionette

nushimarionette


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : Αργολίδα

Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια??   Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια?? I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 13, 2010 12:54 am

Γεια σαααας! Βλεπω να ζητατε ολοι invite . Και εγω ημουν μελος στο gamato αλλα εδω δεν καταλαβαινω τι εκριβως γινεται! Καποιος να με βοηθησειιι? :/ Απο οτι καταλαβα για να εχεις προσβαση πρεπει να σε κανει invite καποιος που εχει ηδη προσβαση στα torrent? Η λεω βλακειες? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΙΩΡΓΟΣ-2

ΓΙΩΡΓΟΣ-2


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2010

Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια??   Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια?? I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 26, 2010 3:04 pm

[quote="nushimarionette"]Γεια σαααας! Βλεπω να ζητατε ολοι invite . Και εγω ημουν μελος στο gamato αλλα εδω δεν καταλαβαινω τι εκριβως γινεται! Καποιος να με βοηθησειιι? :/ Απο οτι καταλαβα για να εχεις προσβαση πρεπει να σε κανει invite καποιος που εχει ηδη προσβαση στα torrent? Η λεω βλακειες? Laughing
[b]οχι φιλε δεν χρειαζεται προσκληση για το gamato, οι προσκλησεις που ζητανε οι αλλοι ειναι για αλλες ηλεκτρονικες σελιδες πχ www.teamofgreekz.com [/b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πφ, δεν εχω καταλαβει τιποτα! Βοηθεια??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
gamatoIT :: Forum :: about GamatoIT-
Μετάβαση σε: